Plavky porovnanie ceny

Marko Angelina M-148 Plavky

Marko Angelina M-148 Plavky

Angelina sú inšpirujúce plavky, ktoré zvýrazňujú Váš výnimočný charakter. Nebesky modré s leopardím vzorom. Sú ideálne na pláž počas žeravého dňa. Podprsenka je zvláštna svojou úžasnou konštrukciou vystužených košíčkov, ktoré umožňujú výrazne nadvihnúť a zdôrazniť poprsie. Zostavu u rozmerov S, M, L dopĺňajú vypchávky push-up, vďaka ktorým je poprsie plnšie a zväčšené. Dekolt zdobí hravá vlnovka. Podprsenka je na zaväzovanie na chrbte i na šiji. Nohavičky krásne zakrývajú zadoček, na boku majú nastavenie obvodu, ktoré dovoľuje prispôsobiť si rozmer podľa potreby. Taliansky, vysoko akostný materiál je odolný voči »

NUGGET Nugget stake A

NUGGET Nugget stake A

dámske kúpacie kraťasy

Sesto Senso BD 444 boxerky

Sesto Senso BD 444 boxerky

Popis tovaru pripravujeme

NUGGET Nugget didi C

NUGGET Nugget didi C

dámske kúpacie kraťasy

Marko Christie M-140 Plavky

Marko Christie M-140 Plavky

Čiernobiele, zdobené kyticou kvetov. Christie je ponukou pre ženy, ktoré majú rady klasické farby, ktoré nikdy nevyjdú z módy. Podprsenka úžasne modeluje poprsie a umožňuje vytvoriť vysnívaný dekolt. Košíčky sú vystužené a krásne vytvarované. Nadnášajú a sťahujú poprsie, majú kostice, ktoré zaručujú neoceniteľné pohodlie. U rozmerov S, M, L sú vypchávky push-up, vďaka ktorým je možné opticky zväčšiť poprsie. Podprsenka má zaväzovanie na šiji a na chrbte má zapínanie. Plavky sú z talianskej, vysokoakostnej tkaniny. Hologram svedčí o originalite výrobku.


1 2 3 4 558 59 60

Porovnanie ceny - lacné Plavky zo spoľahlivých internetových obchodov. Plavky aktuálne akcie, zľavy, výpredaje a porovnanie cien tisícov výrobkov.