Plavky porovnanie ceny

Marko Izara M-125 Plavky

Marko Izara M-125 Plavky

IZAR M-125 sú hladké, neobyčajne ženské dvojdielne plavky so športovým nádychom. Podprsenka, ktorá úžasne tvaruje poprsie, vytvára vysnívaný dekolt a pohodlné nohavičky sú ozdobené elegantným pásikom. Celok je prevedený v tajomnej fialovej farbe a zdôraznený čiernymi doplnkami. Podprsenka má vystužené košíčky s kosticou, ktoré zaručujú pohodlie a úžasný vzhľad. Nadzdvihávajú poprsie, modelujú ho a efektne sťahujú. U rozmerov S, M, L sú doplnené vyberateľnými vypchávkami push-up, ktoré zväčšujú poprsie. Podprsenka je na zapínanie a má nastaviteľné ramienka. Jedna z najlepších talianskych elastických látok je odolná voči »

Marko Sara M-121 Plavky

Marko Sara M-121 Plavky

Pásiky - to sú jedny z najmódnejších vzorov. Kraľujú na módnych prehliadkach najznámejších módnych návrhárov od Lisabonu až po New York. V tomto prípade ide o hlavný motív neobvykle ženských plaviek Sara M-121. Tu vo farebnom prevedení nebesky modrej a bielej. Podprsenka má vystužené košíčky a je strihaná tak, aby zvodne sťahovala poprsie a súčasne ho nadvihovala. V komplete pri rozmeroch S, M, L sú vypchávky typu push-up, ktoré opticky zväčšujú poprsie a vytvárajú hypnotizujúci dekolt. Podprsenka má zaväzovanie na šiji a na chrbte je na zapínanie. Nohavičky sú orámované krásnym opaskom s malým bižutérnym zdobením. »

Marko Vicki M-139 Plavky

Marko Vicki M-139 Plavky

Sexy trojdielne plavky Vicki M-139 (v tejto farebnej verzii v čierno-bielo-červenej kombinácii), ktoré je možné nosiť s hladkými alebo vzorovanými nohavičkami, podľa Vašej nálady. Nádherne šitá podprsenka s vystuženými košíčkami si naozaj zaslúži obdiv. Vďaka premyslenej konštrukcii podprsenka efektne sťahuje poprsie, nadvihuje ho a zvodne zdôrazňuje. U rozmerov S, M, L má aj vypchávky typu push-up, ktoré opticky zväčšujú poprsie. Podprsenka je na zaväzovanie na šiji a na zapínanie a chrbte. Nohavičky krásne zakrývajú zadoček. Jedny sú zaväzovateľné na bokoch a sú veľmi módne a zvodné. Druhé sú trochu plnšie, na gumičku. »

HORSEFEATHERS CALIENTE BANDEAU

HORSEFEATHERS CALIENTE BANDEAU

dámske plavky - vrchný diel

HORSEFEATHERS CALIENTE BRIEFS california

HORSEFEATHERS CALIENTE BRIEFS california

dámske plavky - dolný diel (iba ako komplet)


1 2 3 4 5 658 59 60

Porovnanie ceny - lacné Plavky zo spoľahlivých internetových obchodov. Plavky aktuálne akcie, zľavy, výpredaje a porovnanie cien tisícov výrobkov.