Plavky porovnanie ceny

Marko Amanda M-136 Plavky

Marko Amanda M-136 Plavky

Odkryte krásu pekných kvitnúcich kvetov. Amanda sú plavky pre ženy, ktoré túžia vkusne zvýrazniť svoj ​​vzhľad. Sú jemné, zvodné na pohľad a priťahujú svojou neobvyklou farbou. Sú módne, v duete s drobnými pásikmi. Módne, zmyselné a sexi ženské plavky pre Vás. Podprsenka má vystužené košíčky s kosticami, ktoré pekne nadvihujú a modelujú poprsie a zdôrazňujú ho. U rozmerov S, M, L sú v komplete aj vyberateľné vypchávky push-up, ktoré umožňujú zväčšiť poprsie. Medzi košíčkami je efektné zaväzovanie. Podprsenka je zaväzovacia na krku, na chrbte je na zapínanie. Nohavičky sú elastické, ozdobené vzorom v hornej časti. Zadná časť »

Marko Barbra M-141 Plavky

Marko Barbra M-141 Plavky

Exotické kvety sú základom ženskosti v modeli, ktorý je ideálny na pláž. Tieto plavky uchvacujú svojou exotickou kompozíciou a dômyselným strihom, ktoré boli vytvorené obzvlášť pre ženy s plnším poprsím a boky. Podprsenka má mäkké košíčky s kosticami. Košíčky sú v dolnej časti doplnené o ďalšie bavlnené vystuženie, ktoré siaha do polovice košíčka. Horná časť košíčka je vyrobená len z mäkkej tkaniny. Konštrukcia dokonale nadvihuje a udržuje ťažobu poprsia bez toho, aby ho zbytočne zväčšovala. Atraktívne ho modeluje a precízne sťahuje. Ramienka sú nastaviteľné. Podprsenka má vzadu zapínanie. Nohavičky sú vyššie, pohodlné. »

Marko Brendy M-124 Plavky

Marko Brendy M-124 Plavky

Brandy M-124 sú pohodlné plavky doplnené plnými elastickými nohavičkami - bokovky, ktoré sa krásne prispôsobujú bokom a umožňujú úplné pohodlie a slobodu pohybu. Efektné prevedenie v podobe čokoládovej farby s exotickým tyrkysom stojí za pozornosť. Podprsenka má jednu z najlepších konštrukcií, ktoré sú momentálne k dispozícii - košíčky sú vystužené, majú kostice a vypchávky push up u rozmerov S, M, L (je možné ich vybrať). Vďaka tejto konštrukcii je možné fascinujúcim spôsobom nadvihnúť a hlavne opticky zväčšiť poprsie. Popdrsenka má vzadu zapínanie a nastaviteľné ramienka. Nohavičky - bokovky sú zdobené pásikom, ktorý sa »

Marko Brigitte M-144 Plavky

Marko Brigitte M-144 Plavky

Brigitte sú dvojdielne plavky, ktoré sa môžu pochváliť výnimočnou konštrukciou podprsenky, ktoré úžasne modeluje poprsie, zmyselne ho nadnáša ako podprsenka typu bardotka. Je to úžasná ponuka pre ženy, ktoré túžia po tom, aby ich poprsie získalo neobyčajný vzhľad. Celá predná časť podprsenky je vystužená a zodpovedajúcim spôsobom vytvarovaná, čo zaručuje maximálne nadvihnutie a vymodelovanie poprsia. Košíčky majú kostice a odopínateľné ramienka, ktoré sú skutočnou prednosťou toho modelu. Podprsenka je vzadu na zapínanie. Efektný vzor je v štýle kolekcie z módnych prehliadok Versace. Komplet je doplnený pohodlnými »


1 2 356 57 58 59 60

Porovnanie ceny - lacné Plavky zo spoľahlivých internetových obchodov. Plavky aktuálne akcie, zľavy, výpredaje a porovnanie cien tisícov výrobkov.