Plavky porovnanie ceny

Marko Cleopatra M-146 Plavky

Marko Cleopatra M-146 Plavky

Exotické a šialene ženské. Cleopatra, to sú koketné, dvojdielne plavky ozdobené vzorom divokej mačky. Zvodné, hravé, charakterné. Plavky sa líšia od iných svojím efektným leopardím vzorom, ktorý krásne zdôrazňuje výber tropickej kombinácie ružovej a bielej farby. Úžasný strih si zasluhuje pozornosť. Podprsenka dokonale nadvihuje a sťahuje poprsie a zmyselne ho modeluje. Košíčky sú vystužené a majú kostice. U rozmerov S, M, L sú navyše doplnením kompletu i vyberateľné vypchávky push-up, ktoré umožňujú zväčšiť poprsie. Medzi košíčkami je bižutérny doplnok v zlatom odtieni. Podprsenka je na zaväzovanie na šiji i na chrbte. »

Marko Isabel M-191 Plavky

Marko Isabel M-191 Plavky

Tento elegantný, jednodielny kostým (zadná časť bez vzoru, vpredu kvetovaný vzor), perfektne vyniká na každom ženskom tele. Zaručuje pohodlie a luxus nosenia. Dekolt je z delikátnej látky talianskeho výrobcu. Tmavé kvety na svetlom pozadí vytvárajú nádherný kontrast, navyše ešte ozdobené zlatým olemovaním. Zvnútra prednej časti je dodatočná tkanina a guma, ktorá prebieha pod poprsím - tým sa komplet krásne prispôsobí Vašej postave. Kostým čiastočne odhaľuje časť chrbta. Orientačná tabuľka rozmerov (horná časť podľa proporcií zodpovedá rozmerom podprseniek nižšie), kostým je elastický. Popis tovaru »


1 2 357 58 59 60

Porovnanie ceny - lacné Plavky zo spoľahlivých internetových obchodov. Plavky aktuálne akcie, zľavy, výpredaje a porovnanie cien tisícov výrobkov.